حضور ورزشکاران دانشگاه بابل در دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور
شنبه 23 مرداد 1395 ساعت 12:54
   

مفدا-بابل- آیین افتتاحیه مسابقات المپیاد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر هاشمی وزیر و دکتر فراهانی معاونت فرهنگی دانشجویی وزیر بهداشت جمعه 22 مرداد در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  برگزار شد.

 این مراسم با دانشجویان ورزشکار از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد ووزیر بهداشت سخنران ویژه مراسم افتتاحیه بود.

سید حسن هاشمی در سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و امام علی ابن موسی الرضا(ع) و ابراز خرسندی از حضورش در جمع دانشجویان ورزشکار دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گفت: دولت یازدهم  در صدد است تا بتواند به وعده‌هایش در جهت رفاه عمومی عمل کند. 

وی با نقل حدیثی از امام رضا (ع)‏،‌ مبنی بر اینکه، کسانی فضیلت دارند که پس از انجام واجبات دل مردم را شاد کنند، افزود:افرادی هستند که مردم را مایوس می‌کنند، در حالیکه امروزه مهم‌ترین موضوع شاد کردن دل مردم است و کسانی که مردم را شاد کنند در مسیر امام رضا(ع) حرکت می‌کنند.

 

 وزیر بهداشت با تاکید بر تاثیرگذاری  بالای ورزش در زندگی شخصی، اجتماعی و نقش آن در پیشرفت کشور، افزود: تاثیر ورزش در زندگی برای ورزشکاران محسوس و آشکار است.

وی  از دانشجویان به عنوان سکانداران آینده سیستم‌های اجرایی سلامت نام برد و خطاب به دانشجویان ورزشکار حاضر در مراسم افتتاحیه دوازدهمین المپیاد ورزشی اظهار داشت: هرچه خود را از نظر جسمانی و اخلاقی بیشتر تقویت کنید، بیشتر به توسعه کشور کمک خواهید کرد.

 

در ادامه مراسم افتتاحیه دکتر فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، از ورزشکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی به‌عنوان پرچمداران سلامت جامعه یاد کرد و آز آنان خواست تا برای رسیدن به هدف طرح توسعه وزارت بهداشت و ارتقای سلامت جامعه به طور مضاعف تلاش کنند.

 

فراهانی در ادامه سخنان خود با ارائه آمار از شرکت کنندگان در المپیاد ورزشی، اظهار داشت:  ۳۷ درصد دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در المپیادهای ورزشی مشارکت دارند و امسال  ۲۴۰۰ نفر اعم از مسؤولان و ورزشکاران در این المپیاد حضور دارند که این رقم یک ششم ورزشکارانی است که در المپیک ریو شرکت کرده‌اند.

وی افزود: المپیاد ورزشی امسال که دوازدهمین دوره آن برگزار می‌شود در ۱۲ رشته ورزشی به مدت هفت روز برگزار می‌شود.

دکتر اصغری رئیس دانشگاه  علوم پزشکی اصفهان نیز در سخنانی از  تمامی ورزشکاران دانشگاه های علوم پزشکی کشور در رشته‌های به‌خاطر نقش به‌سزایی که در سلامت جامعه ایفا می‌کنند ، تشکر کرد.

 

این مراسم با اجرای موسیقی زنده، حرکات جالب ورزشی، رژه ی ورزشکاران شهرهای مختلف، از جمله ورزشکاران دانشگاه علوم پزشکی بابل و  روشن کردن  مشعل المپیاد همراه بود.


 


 

روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی


گروه خبر:               تعداد
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعدی

  کسب دومین مدال برنز کاراته المپیاد ورزشی اصفهان توسط دانیال جوکار
در سومین روز مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در اصفهان ، دانیال جوکار صاحب مدال برنز این دوره از رقابت ها شد .
دو شنبه 25 مرداد 1395 ساعت 11:20

  برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع)
ویژه برنامه جشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور نمازگزاران وشیفتگان آن امام همام در مسجد امام علی (ع) دانشگاه برگزار شد.
دو شنبه 25 مرداد 1395 ساعت 10:38

  حسین مقصودی صاحب مدال برنز کاراته المپیاد دانشجویی اصفهان شد.
حسین مقصودی ، کاراته کار دانشگاه علوم پزشکی بابل مدال برنز المپیاد ورزشی اصفهان را کسب کرد.
دو شنبه 25 مرداد 1395 ساعت 8:25

  برگزاری دومین کارگاه نجوم در منطقه کوهستانی آلاشت مازندران
دومین مرحله کارگاه علمی نجوم در قران با حضور اعضا هیات علمی در رصدخانه عمومی شهر آلاشت برگزارشد.
سه شنبه 19 مرداد 1395 ساعت 8:20

  برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)
همزمان با آغاز دهه کرامت و ولایت ، جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) ، کریمه اهل بیت ، با حضورکارکنان دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزارشد.
دو شنبه 18 مرداد 1395 ساعت 14:43

  برگزاری اردوی شاهکلای سوادکوه
اردوی تفریحی کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی بابل در طبیعت زیبای منطقه شاهکلای سوادکوه برگزار شد .
شنبه 16 مرداد 1395 ساعت 10:6

  برگزاری اردوی سیاحتی ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بابل
بنا به گزارش معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل، اردوی سیاحتی نمک آبرود ویژه کارکنان خانم دانشگاه در روز جمعه مورخ 95/5/1برگزار شد.
يك شنبه 3 مرداد 1395 ساعت 12:30

  دومین نشست آموزشی ادارات مشاوره دانشگاههای علوم پزشکی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل،دومین نشست آموزشی ادارات مشاوره دانشگاههای علوم پزشکی مناطق شمال وشمال شرق کشور در مرکز آموزشی رفاهی بانک کشاورزی بابلسربرگزار شد.
سه شنبه 29 تير 1395 ساعت 12:36

  ارسال 25 اثر از آثار قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بابل
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی 25 اثر از آثار کارکنان , دانشجویان و اعضاء هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت شرکت در بیست ویکمین جشنواره قرآن و عترت به واحد قرآن و عترت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ارسال شد
شنبه 26 تير 1395 ساعت 12:6

  مسابقات فوتسال جام رمضان
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور 23 تیم دانشجویی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بابل و واحدهای تابعه از تاریخ 95/3/22 لغایت 95/4/2 در سالن شهید ناظری برگزار گردید .
يك شنبه 20 تير 1395 ساعت 13:50

  برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامی
بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، کارگاه سبک زندگی اسلامی با حضور تعدادی از کارکنان روز دوشنبه 14 تیرماه در سالن فرهنگ معاونت برگزار شد.
شنبه 19 تير 1395 ساعت 12:2

  برگزاری انتخابات نماینده کانونهای دانشجویی
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، انتخابات جهت تعیین نماینده کانونهای فرهنگی و دانشجویی با حضور دبیران کانونها در سالن فرهنگ معاونت برگزار شد
شنبه 12 تير 1395 ساعت 12:6

  برگزاری مراسم احیاء شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، همزمان با شب شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین، علی (ع) و دومین شب از لیالی قدر، مراسم احیاء این شب نورانی با شرکت دانشگاهیان بویژه دانشجویان و نیز با حضور ریاست محترم دانشگاه و معاونین در مسجد امام علی (ع) دانشگاه برگزارشد.
سه شنبه 8 تير 1395 ساعت 10:42

  برگزاری کارگاه ارتقاء رابطین فرهنگی
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی مرحله اول کارگاه ارتقاء رابطین فرهنگی روز سه شنبه اول تیر ماه 95 در سالن فرهنگ معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.
يك شنبه 6 تير 1395 ساعت 9:11

  جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و تقدیر از فعالین فرهنگی
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، جشن میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و تقدیر از فعالین فرهنگی در شب میلاد آن امام همام در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار شد.
سه شنبه 1 تير 1395 ساعت 13:46

  برگزاری کارگاه نجوم در قرآن
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل همزمان با ایام ماه مبارک رمضان کارگاه یک روزه نجوم در قرآن با حضور اساتید و اعضاء هیات علمی دانشگاه در سالن فرهنگ معاونت برگزار شد .
سه شنبه 1 تير 1395 ساعت 9:16

  برگزاری چهل و یکمین جلسه اقتصاد مقاومتی دانشگاه علوم پزشکی بابل
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ، چهل و یکمین جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور اعضاء در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی تشکیل شد. در این جلسه جناب آقای مهندس محمد منصوری فر نماینده دبیر خانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دستگاههای اجرایی استان حضوریافتند .
شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 15:7

  مراسم جزءخوانی قرآن کریم در مسجد امام علی (ع) دانشگاه
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی، مراسم جزءخوانی قرآن کریم همزمان با ایام ماه مبارک رمضان ،ماه بهار قرآن ، در مسجد امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می شود
چهار شنبه 26 خرداد 1395 ساعت 9:13

  طرح رایگان اندازه گیری فشار خون ، قند خون و سنجش مشکلات گفتار و شنوایی در روستای کم برخوردار کلاریکلا
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی طرح رایگان اندازه گیری فشار خون ، قند خون و سنجش مشکلات گفتار و شنوایی در روستای کم برخوردار کلاریکلا توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی بابل در این طرح که به مدت 4 ساعت انجام شد
دو شنبه 24 خرداد 1395 ساعت 7:50

  اعزام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل به مراسم ارتحال حضرت امام (ره)
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ، همزمان با بیست و هفتمین سالگرد ارتحال بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل در مراسم ارتحال پیر خمین شرکت نموده و بار دیگر با آرمانهای نظام اسلامی و ولی امرمسلمین تجدید عهد و پیمان بستند .
يك شنبه 23 خرداد 1395 ساعت 14:56

  برگزاری جشن هفته خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی بابل
به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاههای دانشجویی مجموعه برنامه های متنوع به مدت یک هفته از تاریخ 25اردیبهشت به مدت 7 روز در خوابگاه های دختران و پسران دانشگاه برگزار گردید.
يك شنبه 9 خرداد 1395 ساعت 8:57

  اختتامیه بیست و یکمین جشنواره قرآن دانشگاه علوم پزشکی بابل
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل همزمان با خجسته سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسین (ع) و اعیاد شعبانیه به همت کانون قرآن و عترت اداره امورفرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی ، اختتامیه بیست و یکمین جشنواره قرآنی همراه با جشن اعیاد شعبانیه روز سه شنبه 21 اردیبهشت در سان شهید شجاعیان برگزار گردید.
شنبه 25 ارديبهشت 1395 ساعت 15:48

  اکران فیلم ایستاده در غبار در دانشگاه علوم پزشکی بابل
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی ،فیلم ایستاده در غبار در سالن شهید شجاعیان دانشگاه روز شنبه 18 اردیبهشت با همت کانون فیلم و عکس معاونت اکران گردید .
چهار شنبه 22 ارديبهشت 1395 ساعت 14:53

  راه اندازی کانال تلگرام معاونت فرهنگی و دانشجویی
راه اندازی کانال تلگرام معاونت فرهنگی و دانشجویی
سه شنبه 21 ارديبهشت 1395 ساعت 12:44

  برگزاری بخش شفاهی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بابل
بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ، بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بابل در بخش شفاهی در سه قسمت ، تحقیق ، ترتیل و حفظ در مسجد امام علی ( ع) بعد از ظهر روز شنبه 18 اردیبهشت برگزار شد.
سه شنبه 21 ارديبهشت 1395 ساعت 12:5

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعدی

اطلاعیه ها

       

 

آدرس : بابل ، خیابان گنج افروز ، دانشگاه علوم پزشکی بابل | تلفن:01132190841 | فکس: 01132134688 | کد پستی: 47745-47176  |  E-mail: Daneshfar@mubabol.ac.ir

 -----------------------------------------------------------------  

صفحه اصلی   ::   تماس با ما   ::   صفحه اصلی دانشگاه